Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Barevné křídy na papíře, 54 x 44 cm, rámováno pod sklem, datováno 1929, signováno vpravo dole K. Jílek 29.Autor viz T 1/435,2/767, TD 86, Ch 4/250.